Žhavé BRAVO hity na konec

  To nejlepší přichází (zase jednou) na konec.
BRAVO The Hits 2015: to jsou největší hity, aktuální hitparádové songy a nejžhavější nováčci roku na dvou CD. Nejúspěšnější kompilace, která mapuje dvanáctiměsíční revue hitů, hvězd a hitů čislo jedna.
BRAVO Hits je nesporně číslo jedna v kompilacích a na konci roku můžeme zažít výbušné zábavu a s ním CRO (Bye Bye) nebo Robin Schulz feat. Francesco Yates (Sugar). V nabídce nesmí samozřejmě chybět Avicii (Broken Arrows), Jason Derulo (Want To Want Me), Sarah Connor (Wie schön Du bist), Sido feat. Andreas Bourani (Astronaut), Namika (Liebslingmensch), OMI (Cheerleader - Felix Jaehn Remix), Lost Frequencies (Are You With Me), Anna Naklab feat. Alle Farben & Younotus (Supergirl), Ed Sheeran (Thinking Out Loud) a další hitparádové hity s "hrdinou" MÅNSem ZELMERLÖWem.
Love Me Like You Do s Ellie Goulding z megatrháku 50 odstínů šedi a mnoho dalších hitů (nejen) číslo jedna najdeme na BRAVO The Hits 2015.

 

A nejlepší taneční hity najdeme také v BRAVO Dance 2015!

Felix Jaehn, Martin Solveig, Sigma, Philip George, Disclosure, Avicii, DJ Snake & AlunaGeorge, Sam Feldt, Gestört Aber Geil, Lost Frequencies a další