BRAVO HITS 91 - Přinášíme léto zpět

Bravo Hits 91 - Přinášíme léto zpět

I když si to nechceme přiznat, ale dny jsou stále kratší a kratší. Tu a tam se projevují dešťové mraky a pořádný déšť. Jeden z důvodů, proč máme slunečné léto stále v paměti. Ten druhý druhý důvod jsou přece žhavé hity druhé poloviny letní sezóny! To nejlepší můžete najít právě teď na BRAVO HITS 91.

Více než čtyřicítka aktuálních hitů opět čeká na dvou CD, včetně NAMIKA se svým hitem "Lieblingsmenchs". Její debutový singl přistál už na 13. mistě v německé hitparádě. Kromě toho: ROBIN SCHULZ. DJ, který se stal mezinárodní žádanou hvězdou a vítaným hostem v hitparádách. Jasně, že jeho hit číslo 1 "Sugar (feat. Francesco Yates)" nesmí chybět v BRAVO HITS 91. Stejně jako jeho norský kolega DJ KYGO nebo zpěvák ADAM LAMBERT s jeho "městem duchů". Další, dnes nedílnou součástí kompilací: německá Hip Hop elita SIDO a píseň "Astronaut" se zpěvákem ANDREASem BOURANIm.

Navíc náš předpoklad byl potvrzen: NICKY JAM & ENRIQUE IGLESIAS jsou také na 91. vydání BRAVO HITS reprezentováni s jejich Reggaesongem "El Perdón".

Když léto končí, můžete ho znovu získat (aspoň na chvilku) s BRAVO HITS 91 a největšími hity v druhé letní sezóny na dvou discích.